вторник, 28 октября 2014 г.

70-а річниця визволення України від фашистських загарбників

70 років як звільнили наш  край, Україну від фашистів. Швидко, мов весняні струмки, збігають роки, квітнуть дерева, половіють жита, приходять у світ нові люди. Але не старіє, не зникає пам'ять тих літ. Вона живе у спогадах бійця і в суворому монументі, як свідок грізних років і переможних боїв, пильно дивиться на нас в залах музеїв і сторінок книг, її мужню і величну, надійно оберігає народ, передаючи як святиню у спадщину поколінням.
Тремтять гармати.
 Б'є на сполох дзвін
 Залізні круки вилітають з хмари.
 Горить Вкраїна з чотирьох сторін
 І на чужинців просить з неба кари.
 Синів, дочок благає: — Захистіть!
 Страждає в муках Україна мила.
 І піднімається з глибин століть
 Непоборима, нездоланна сила.

Жива людська пам'ять ... не старіє з роками, не тьмяніє. Вона стукає в наші серця дзвонами Хатині, попелом концтаборів, солдатськими обелісками. І поки існуватиме рід, існуватиме і пам'ять, бо без неї немає майбутнього.
Діти з почуттям патріотизму і тривогою в голосі читають вірші про війну.
 Пам’ять про події війни зберігають пам’ятники, обеліски і меморіальні знаки. Імена учасників визволення  наших земляків, що розповідали про події тих часів Мокрий Віктор Фежорович,Стеблянко Іван Єгорович,Сокол Василь Миколайович.Спільно з учителями був організован похід до місцевого музею "Історії села і краю".






понедельник, 27 октября 2014 г.

Работа гуртка

В нашій бібліотеці проходить кружок "Натхнення" на якому діти використовуючи природні матеріали виготовляють , розвиваючі свої творчі здібності. Сьогодні ми разом робили бабочок з шишек, листя та ягід.

вторник, 14 октября 2014 г.

Козацькому роду нема переводу

Через століття до нас доносяться шелест козацьких знамен, стогін української землі від копит коней, бій, як блискавка, як межа між життям і смертю, між минулим і сучасним нашого народу. Сьогодні ми відкриємо сторінку  нашої історії про українське козацтво та дізнаємось про славних та сміливих козаків якомога більше.14 жовтня в Україні відзначають День українського козацтва. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією.

 Зараз відроджуються традиції українського козацтва. Ведеться активна  робота з молоддю, організовано власну медичну службу,, у першу чергу в сільській місцевості. Бути представником козацької організації зараз знову приємно, цікаво та почесно. Багато відомих людей охоче беруть участь у заходах, пов’язаних із відродженням і культивуванням козацьких традицій. Наприклад, посвяту в запорозькі козаки пройшов Валерій Миколаїв – відомий актор. Вдячна публіка знає його за відомим російсько-українським серіалом  «День народження буржуя». Знаменита українська група «Воплі Відоплясова» часто й охоче виступає з козачими ансамблями. Олег Скрипка, соліст цієї групи, вважається «справжнім» українським козаком.
Сьогодні за допомогою ігр школяри пізнавали побут козаків. 
Гра «приготуй їжу козаків»
Розділити всх учасників на дві команди. Кожній з команд видається конверт з написаних на ньому назвою блюд козацької кухні. Та окрема написані на шматочках листків назви інгидієнтів. Завдання-власти в конверт необхідні складові блюд.Перемогла та команда, яка бистріши та без помилок виконала завдання.

Зовнішній вид по картинкам в інтернеті та книжках,та за допомогою мульфільма про  козаків.
І на останок, для закріплення відомостей про козацькі часи діти малювали козаків.





Розвиваємось разом

Вже стало традицією для школярів, після уроків заходити в бібліотеку. У всіх різні цілі,хто приходить здати книжку, хто поспілкуватися,пізнати щось нове та взагалі с користю провести час. Ось і 10 жовтня до нас завітали гості.
Ми дуже весело та корисно проводили час. Грали в різноманітні розвиваючі ігри, такі як "відгадай звіра"(у кожного була картка на якій намальована тварина і задаючі один одному питання ді ти вгадували назву)


Розгадували загадки

Та грали в улюблену гру дітей "пантоміми",де загадували казкових героїв





Звичайний день нашої бібліотеки

Бібліотека сьогодні стала важливим ресурсним центром інформації в селі. До неї йдуть не тільки охочі прочитати якусь нову книгу, але й активні користувачі інтернетом.Наприклад місцеві жители проводять час в пошуках корисної цнформації щодо свого фаху або хоббі.
студенти, які навчаються дистанційно приходять виконувати завдання за допомогою мережі.Та проводять час в пошуках навчального матеріалу.
Та не зважаючі на зайнятість відвідувачів,бібліотекар завжди залишаеться связуючою ланкою між книгою та людиною,тому продовжую виконувати свої прямі обов язки
А наша бібліотека рада приймати нових відвідувачів.



среда, 1 октября 2014 г.

День бібліотеки

Вітаю всіх своїх колег зі святом-днем бібліотекаря!!!!

Сьогодні до нашої бібліотеки на екскурсію завітали наші маленькі читачі зі своїми вчителями.
Ми  продемонстрували їм різноманітний світ книжок.Розповіли що таке бібліотека,які взагалі бувають бібліотеки.Показали як саме розташовані книжки в залі,де можно знайти необхідну літературу.
Провели екскурсію бібліотекою,провірили ерудованість дітей та розповіли як правильно поводитись із книгами

Приємною несподіванкою для нас стала обізнаність дітей прислівями та віршами про книжки.Діти по черзі розповіли їх, а потім відгадали загадки запропоновані вчителькою.



Наприкінці екскурсіі діти привітали нас з днем бібліотекаря, та подарили подарунки зроблені своїми руками.



День смайлика

День смайлика

19 вересня в нашій бібліотеці пройшло свято-день смайлика!До нас завітали дівчата -учениці 4го класу.
Ми дуже весело та корисно провели час. Діти брали участь у різноманітних конкусах, де змогли продемонструвати свое почуття гумору, ерудованість та спритність. У конкурсі"глухий телефон"діти прислухались та повторювали скоромовки.

У конкурсі пантоміма,діти спочатку відгадували вірші, а потім показували тварин.



Дуже весело пройшов конкурс "Несміяна",діти намагалися розсмішить обрану несміяну без слів.

але все колись закінчується, ось і наше мальньке свято добігло кінця. Але не наші зустрічі,томі вже на наступному тижні діти обіцяли прийти знову.