суббота, 21 февраля 2015 г.

Інформаційна година "Герої небесної сотні"


На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, президент постановив відзначати в Україні День Героїв Небесної Сотні 20го лютого.

Сьогодня вся країна схиляє голову перед героями України, які загинули на Майдані під час кривавих сутичок у Києві. Вони поклали своє життя на вівтар справедливості і свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу.
З метою вшанування пам'яті загиблих під час мирних акцій протесту в Україні  в бібліотеці була проведена інформаційна година, на якій встановили запалені свічки та хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто поклав своє життя за гідне майбутнє та свободу  українського народу.
Героїчну минувшину, величезні досяжнення, звитяги нашої нації, не дають нам, українцям, забувати про наших героїв, перед якими схиляє голови увесь світ.

Комментариев нет:

Отправить комментарий