четверг, 22 мая 2014 г.

Золотоколодязька сільська бібліотека екологічної просвіти

На цій сторінці Ви відвідуєте бібліотеку в селі Золотий Колодязь.

Село Золотий Колодязь з давніх століть існує в чарівній степовій долині в Донецькій області.


Герб села Золотий Колодязь

Вода, віття дуба та верби - символи місцевості, на якій близько 300 років тому поселилися перші поселенці. Вони втікали від закріпачення шляхтичами, та пізніше потрапили в закріпачення імператрицею Катериною


 

22 червня - день, коли почалася Велика Вітчизняна війна

 

Вечір памяті "А зорі тут тихі" в музеї історії селаСтавок  села

29 липня 2014 року
виїздна рада добропільської районної
адміністрації.

На повістці дня господарчі питання. Спілкування голови Добропільської районної адміністрації Олега Володимировича Кравчука з громадою. Підіймалися питання освіти, культури, медицини. Активну участь прийняли жителі сіл Золотоколодязької ради Сорока Лариса. Яковенко Валентина, Нестеренко Генн А адій Миколайович, Ралькін Микола Васильович. Більшість питань торкалося медичного обслуговування населення сіл ради. Також службовці відвідали сільський музей де були приємно здивовані оновленими єкспозиціями.  


 Бібліотека заснована в 1938 роціВ цій невеличкій бібліотеці близько 15000 тис. книг. Є унікальні видання. що пройшли через різноманітні події - історичні зміни, перебіг політичних епох, та не втратили своєї розумної
суті, в них мудрість людства.


Основним пріоритерним напрямком діяльності бібліотекки є екологічне краєзнавство, 
виховання любові до рідного краю, бережливого ставлення до природи.
При бібліотеці діє дитячий клуб за інтересами "НАТХНЕННЯ" та дитячий єкологічний
клуб "ЧИСТЕ ДЖЕРЕЛО".


В біблітеці діють краєзнавчий куток "КРАЮ МІЙ, ТЕБЕ... Я ЛЮБЛЮ ЛЮБОВЮ МІЛЬЙОНІВ", який весь час поповнюється новою літературою. Є папки з цікавими підбірками про людей, які тут жили, живуть і формують дух нашого краю. 

Не будь байдужим до рідної землі! Так! Земля наша є дуже цінна в усіх розуміннях. Вона плекала на собі багато людських цивілізацій - скіфи, половці, печеніги... Це фундамент на якому стоїть наш сучасний світ. Неймовірно цікаво чим жили ці люди, в що вірили, на що надіялись?...Комментариев нет:

Отправить комментарий